Trenuj w domu

Witamy wszystkie dzieci z rodzinami, przebywające w swoich domach w tym trudnym dla sportowców czasie epidemii. Nie chowajmy rakiety głęboko do torby,  tylko spróbujmy trenować w domu! Szczeciński Klub Tenisowy wspólnie z Radiem Szczecin, w warunkach oczywiście domowych, przygotował cykliczny program zajęć tenisowych, które zainspirują nasze dzieci, pochłoną trochę czasu wolnego i rozładują ogromne pokłady emocji.

 

Drobna pomoc rodzica będzie potrzebna, chociażby po to, aby przesunąć stół czy nakleić taśmę malarską. Oczywiście potrzebny będzie sprzęt tenisowy, czyli rakieta i miękka piłka, które można nabyć w sklepie internetowym. Jeśli nie jesteście pewni jak odpowiednio dobrać sprzęt, wszyscy Wasi trenerzy klubu służą pomocą. 

Pamiętajmy, że ćwiczenia nie muszą być to wykonane super precyzyjnie – to sposób na ruch oraz dobrą zabawę.

 

Okres kwarantanny jest trudny ale przejściowy. Trochę wysiłku i mobilizacji pozwoli nam szybciej wrócić do normalnego funkcjonowania.

Zapraszamy wszystkie dzieciaki do wspólnej zabawy, śledzenia kanału sktszczecin, profilu facebook oraz naśladowania naszych ćwiczeń.

 

Będziemy na Was czekać, życzymy zdrówka i do zobaczenia wkrótce na kortach !

Lekcja 12
Lekcja 11
Lekcja 10
Lekcja 9
Lekcja 8
Lekcja 7
Lekcja 6
Lekcja 5
Lekcja 4
Lekcja 3
Lekcja 2
Lekcja 1