Konstantyn Sobolew

13391995 1159057177479871 1231890721213874221 o 150x150 - Konstantyn Sobolew
Konstantyn Sobolew

Konstantyn Sobolew, trener szkolenia wyczynowego, licencja podstawowa, z wieloletnim doświadczeniem w szkoleniu tenisowym. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Prawa i Administracji. Obecnie pracuje w Szczecińskim Klubie Tenisowym, szkoląc dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na każdym poziomie zaawansowania, realizując programy PZT: „Tenis 10”, kierowany do dzieci oraz „Tenis Express”, kierowany do osób dorosłych. 

 

W ciekawy sposób, przekazuje wiedzę i umiejętności, zarówno młodym zawodnikom, jak i osobom dorosłym, często stawiającym swoje kroki po raz pierwszy na korcie. Od dziecka, rozwijający swoje pasje w kierunku sportu, w różnych sferach, poczynając na zawodowej grze w rugby, jako zawodnik Kaskady Szczecin Rugby Klub, po tenis ziemny, jako instruktor i trener . 

 

Cechuje go optymizm, zaangażowanie oraz umiejętność nawiązania kontaktu z uczestnikami, przez co potrafi rozbudzić w nich pasje, do uprawiania tenisa. Ponadto, posiada wiele innych uprawnień, m.in. kurs wychowawcy kolonijnego, trener i kierownik żeńskiej sekcji rugby RzKS Juvenia Kraków, Certyfikat ukończenia Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, Certyfikat Języka Rosyjskiego C1 (MSZ), Cambridge English C1(CAE).